Marcinkowski sędzią z Deltą
Piotr Marcinkowski z Warszawy będzie sędzią głównym sobotniego meczu Delta Słupno – Bug Wyszków.
Stracona szansa na wygraną
Sobotni mecz pierwszej drużyny Bugu Wyszków z rezerwami Wisły Płock powinien zakończyć się wygraną gospodarzy. A tak, straciliśmy cenne dwa punkty w walce o utrzymanie.
Spadek Huraganu i Delty
W wyniku środowej kolejki rozgrywek z III ligą gr. I pożegnał się Huragan Wołomin, natomiast z naszą ligą Delta Słupno.
Kaim sędzią z Wisłą II
Rafał Kaim z Dobrego koło Mińska Mazowieckiego będzie sędzią głównym sobotniego meczu Bug – Wisła II Płock.
Skrót meczu w Ciechanowie
Na oficjalnej stronie internetowej MKS-u Ciechanów jest już dostępny skrót wideo z meczu Ciechanów – Bug. Zachęcamy do jego obejrzenia.
MKS zasłużenie wygrał
17 maja nie było złudzeń, która z drużyn była lepsza. MKS Ciechanów pewnie i wysoko pokonał Bug Wyszków.