Sukcesy
Bug Wyszków - klub z ponad 90-letnią tradycją jest jednym z najstarszych klubów, biorąc pod uwagę nie tylko teren rdzennego Mazowsza, ale również obszar całego kraju.

W tym czasie klub wielokrotnie przeżywa ł wzloty i upadki, zdarzyło się nawet, że na krótko klub znikną ł z piłkarskiej mapy Polski.

Chronologicznie, pierwszym wielkim sukcesem Bugu był awans w 1983 r. do III ligi piłkarskiej. Jako beniaminek wyszkowianie zajęli świetne 3. miejsce. W sezonie 1987/1988 Bug zajął 2. miejsce, a w rok później wygrał grupę warszawsko-mazurską. Zwycięstwo w całej lidze nie dawało jednak wtedy bezpośredniego awansu. W dwumeczu wyszkowianie przegrali ze Stilonem Gorzów 0:0 i 2:6.

W końcu, lato 1993 roku przyniósł Bugowi tak bardzo upragniony i oczekiwany awans na zaplecze ekstraklasy. Niestety pobyt w II lidze trwał zaledwie rok i już po jednym sezonie wyszkowianie wrócili do III ligi.

Piękna historia jednak pozostała. W tamtym czasie po wyszkowskim boisku i to w barwach Bugu biegali zawodnicy z nazwiskami znanymi w całej Polsce. Wyszkowski klub zasilili m. in. Józef Kawałko, Artur Salamon, Andrzej i Witold Sikorscy z Legii, Włodzimierz Siudek z Wisły Kraków. Z kolei w końcówce lat 90. bramki Bugu strzegł Arkadiusz Malarz.

Puchary klubowe