Bug Wyszków
O klubie
Kibice
Nie byłoby piłki nożnej bez kibiców, nie byłoby żadnego zespołu sportowego bez jego wiernych i oddanych fanów. Ta właśnie dewiza najlepiej oddaje sens wyczonowego uprawiania sportu zarówno przez sportowców indywidualnych jak i przez drużyny reprezentujące gry zespołowe.
To właśnie dla fanów trenuje się codziennie, wylewa "siódme poty" w trakcie codziennych, żmudnych, ciężkich, a często również monotonnych zajęciach. Jednak to właśnie nikt inny jak tylko kibice potrafią stworzyć niezapomniane i fantastyczne widowisko na stadionie czy innej arenie sportowej. Sprawić, że dane wydarzenie na zawsze zapadnie w pamięci oglądających, równocześnie w ten właśnie piękny sposób odwdzięczając się swoim pupilom lub swojej ukochanej drużynie.

Na pomoc swoich sympatyków zawsze mogli liczyć również piłkarze Bugu Wyszków. Fani z naszego miasta są bardzo często widoczni, rozpoznawalni i słyszalni w miejscu, gdzie Bugowi przyjdzie toczyć spotkanie o ligowe punkty, czy rozgrywać zwyczajny mecz towarzyski.

Najwłaściwszym więc sposobem na przedstawienie i ocenę kibiców z Wyszkowa będzie oddanie głosu, słowa i... obrazu monitora im samym.

Zapraszamy więc do zapoznania się i jak najczęstszych odwiedzin  witryny internetowej kibiców Bugu Wyszków: www.bugwyszkow.pl.


Poniższe fotografie są własnością Wydawnictwa "Edytor" i nie mogę być rozpowszechnianie, kopiowane i powielane na użytek inny niż własny, bez zgody Wydawnictwa, bądź autora (Maciej Kowalski).
Kibice Bugu
Kibice Bugu
Kibice Bugu
Kibice Bugu
Kibice Bugu
Kibice Bugu
Kibice Bugu
Kibice Bugu
Kibice Bugu
Kibice Bugu
Kibice Bugu podczas meczu wyjazdowego
Kibice Bugu podczas meczu wyjazdowego
Sponsorzy
Gmina Wyszków
Powiat Wyszkowski
PTM
Nowy Wyszkowiak
Polonia-Service
Metal-Max
Grupa PBS
Baśniowa
"Wyszkowiak"
Polcalc
Akademia Bugu Wyszków
Copyrights 2008-2010 Kgnet.pl All rights reserved
strony www Warszawa
http://www.buyprovigilrx.com/