Kibice
Nie byłoby piłki nożnej bez kibiców, nie byłoby żadnego zespołu sportowego bez jego wiernych i oddanych fanów. Ta właśnie dewiza najlepiej oddaje sens wyczonowego uprawiania sportu zarówno przez sportowców indywidualnych jak i przez drużyny reprezentujące gry zespołowe.
To właśnie dla fanów trenuje się codziennie, wylewa "siódme poty" w trakcie codziennych, żmudnych, ciężkich, a często również monotonnych zajęciach. Jednak to właśnie nikt inny jak tylko kibice potrafią stworzyć niezapomniane i fantastyczne widowisko na stadionie czy innej arenie sportowej. Sprawić, że dane wydarzenie na zawsze zapadnie w pamięci oglądających, równocześnie w ten właśnie piękny sposób odwdzięczając się swoim pupilom lub swojej ukochanej drużynie.

Na pomoc swoich sympatyków zawsze mogli liczyć również piłkarze Bugu Wyszków. Fani z naszego miasta są bardzo często widoczni, rozpoznawalni i słyszalni w miejscu, gdzie Bugowi przyjdzie toczyć spotkanie o ligowe punkty, czy rozgrywać zwyczajny mecz towarzyski.

Najwłaściwszym więc sposobem na przedstawienie i ocenę kibiców z Wyszkowa będzie oddanie głosu, słowa i... obrazu monitora im samym.

Zapraszamy więc do zapoznania się i jak najczęstszych odwiedzin  witryny internetowej kibiców Bugu Wyszków: www.bugwyszkow.pl.

Poniższe fotografie są własnością Wydawnictwa "Edytor" i nie mogę być rozpowszechnianie, kopiowane i powielane na użytek inny niż własny, bez zgody Wydawnictwa, bądź autora (Maciej Kowalski).
Kibice Bugu
Kibice Bugu podczas meczu wyjazdowego