Bug Wyszków
Wydarzenia
Inne aktualności
11
kwietnia
"Polub" Bug Wyszków
Zapraszam do "polubienia", ale przede wszystkim częstych odwiedzin facebook-owegofun page’a Bugu Wyszków. Jego adres to: http://www.facebook.com/pages/Bug-Wyszk%C3%B3w/239276379455576 - ewentualnie można na niego wchodzić przy pomocy specjalnego likeboxa, którego umieściłem na oficjalnej stronie Bugu – www.mksbugwyszkow.pl - bezpośrednio na stronie głównej (z lewej strony w postaci charakterystycznego "f" czyli symbolu FB. Gdyby za pierwszym razem likebox nie pojawił się, proszę odświeżyć widok strony, wtedy udostępni się już na stałe).

Zamysł powstania strony jest taki, że na fun page’u będą pojawiały się mniej oficjalne informacje, zdjęcia niekoniecznie meczowe, nowinki z tzw. kuluarów. Oczywiście pewna część wiadomości będzie dublowała się z newsami pojawiającymi się na oficjalnej stronie, postaram się jednak ograniczać to do minimum i traktować na zasadzie wzmianek. Będę oczywiście wdzięczny za aktywny udział, ale przede wszystkim za wasze i kibiców opinie, odczucia, porady, komentarze, szczególnie te konstruktywnie krytyczne.

Michał Mielczarczyk.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami internautów. Klub oraz Administrator Serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za treść publikowanych przez użytkowników opinii. Administrator zastrzega sobie w szczególnych przypadkach możliwość usuwania całych komentarzy. Nie będziemy publikować opinii, które są wulgarne, obraźliwe, naruszają zasady współżycia społecznego, zawierają adresy www i e-mail oraz dane osobowe i teleadresowe, obrażają osoby publiczne, obrażają inne osoby uczestniczące w dyskusji, mogą łamać prawa autorskie, nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu.
Aby móc dodawać komentarze, musisz posiadać konto w serwisie.
Login:
Hasło:
zagloba, dodano: 2012-04-11 23:34:35
witam, kto dziś zdobył gole dla Bugu?
Sponsorzy
Gmina Wyszków
Powiat Wyszkowski
PTM
Nowy Wyszkowiak
Polonia-Service
Metal-Max
Grupa PBS
Baśniowa
"Wyszkowiak"
Polcalc
Akademia Bugu Wyszków
Copyrights 2008-2010 Kgnet.pl All rights reserved
strony www Warszawa
http://www.buyprovigilrx.com/