Inne aktualności
kwietnia
"Polub" Bug Wyszków
Zapraszam do "polubienia", ale przede wszystkim częstych odwiedzin facebook-owegofun page’a Bugu Wyszków. Jego adres to: http://www.facebook.com/pages/Bug-Wyszk%C3%B3w/239276379455576 - ewentualnie można na niego wchodzić przy pomocy specjalnego likeboxa, którego umieściłem na oficjalnej stronie Bugu – www.mksbugwyszkow.pl - bezpośrednio na stronie głównej (z lewej strony w postaci charakterystycznego "f" czyli symbolu FB. Gdyby za pierwszym razem likebox nie pojawił się, proszę odświeżyć widok strony, wtedy udostępni się już na stałe).

Zamysł powstania strony jest taki, że na fun page’u będą pojawiały się mniej oficjalne informacje, zdjęcia niekoniecznie meczowe, nowinki z tzw. kuluarów. Oczywiście pewna część wiadomości będzie dublowała się z newsami pojawiającymi się na oficjalnej stronie, postaram się jednak ograniczać to do minimum i traktować na zasadzie wzmianek. Będę oczywiście wdzięczny za aktywny udział, ale przede wszystkim za wasze i kibiców opinie, odczucia, porady, komentarze, szczególnie te konstruktywnie krytyczne.

Michał Mielczarczyk.
zagloba, dodano: 2012-04-11 23:34:35
witam, kto dziś zdobył gole dla Bugu?
Wróbel
Nadleśnictwo Wyszków