Inne aktualności
stycznia
Ferie z gminą Wyszków
15 stycznia w województwie Mazowieckim rozpocznie się zimowa przerwa edukacyjna. Przez dwa tygodnie Gmina Wyszków przygotowała wiele ciekawych zajęć edukacyjnych i szkolnych.
stycznia
Gminne dotacje na półrocze 2018 r.
171 tys. złotych otrzyma w pierwszym półroczu 2018 roku Bug Wyszków od Gmina Wyszków. Z tego 86 tys. z przeznaczeniem na szkolenie dzieci i młodzieży oraz 75 tys. na prowadzenie sekcji seniorskich.
Wszystkiego najlepszego !
Wszystkim kibicom, członkom, piłkarzom, trenerom, sponsorom, osobom życzliwym klubowi oraz z nim związanym życzymy spokojnych, radosnych, zdrowych i spędzonych w rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia.
Wigilia sportowa 14 XII
14 grudnia, o godz. 18. odbędzie się wigilia sportowa dla wszystkich klubów sportowych w Wyszkowie. Zapraszamy do hali sportowej WOSiR-u na osiedlu Polonez.
15 XII zebranie sprawozdawcze
15 grudnia 2017 r., o godz. 18:30 w sali konferencyjnej Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się zebranie sprawozdawcze dla członków MKS "Bug" Wyszków.
maja
Wystawa na 95-lecie
Zapraszamy do obejrzenia wystawy, poświęconej 95-leciu istnienia Bugu Wyszków. Jej otwarcie już 3 czerwca.

Polcalc