marca
Udanie na początek
Miejscowi sobotni mecz rozpoczęli wyśmienicie. W 4. minucie Łukasz Łada zagrał wzdłuż bramki, piłka minęła bramkarza, a powracający do drużyny Łukasz Kowalczyk z pięciu metrów dopełnił formalności. Szybko zdobyta bramka rozbudziła apetyty, ale przede wszystkim sprawiła, że nasz zespół zagrał spokojnie i mógł kontrować rywala.
Do końca meczu żadna z drużyn nie miała już klarownej sytuacji bramkowej. Mimo, że węgrowianie od samego początku musieli „gonić” wynik, to nie zagrozili poważnie bramce Pawła Błesznowskiego. Serca kibiców Bugu zadrżały jedynie na chwilę w drugiej połowie, kiedy po kontakcie naszego bramkarz z jednym z węgrowian sędzia zawahał się, ale ostatecznie nie wskazał na rzut karny.

Bug – Czarni Węgrów 1:0 (1:0)
Bramka: Kowalczyk 4.
Bug: P. Błesznowski – R. Nogaj, M. Paradowski, P. Kostrzanowski, B. Rejnuś (72. D. Penkul), M. Kopeć (82. M. Rosiński), P. Bazler, Ł. Łada, K. Juśkiewicz, A. Majczyna – Ł. Kowalczyk.
Żółta kartka: Rejnuś.
Widzów: ok. 200.