Bug Wyszków
Wydarzenia
Bug
19
lipca
Skład znany, terminarz – nie
Mazowiecka centrala piłkarska do grupy "północnej" postanowiła dokooptować Czarnych Węgrów – zwycięzcę siedleckiej Ligi Okręgowej. O ile z punktu widzenia położenia geograficznego taka decyzja nie może dziwić, o tyle po raz kolejny zrobione zostało odstępstwo od zasad ustalonych przez sam MZPN dwa lata temu. Piłkarscy działacze ustalili wtedy, że zwycięzca siedleckiej „okręgówki” automatycznie będzie przydzielany do grupy "południowej". Stało się jednak inaczej, wydaję się, że jest to dobra decyzja z perspektywy Bugu Wyszków. Po pierwsze ze względu na bliski wyjazd, po drugie wydaje się, że celem maksimum węgrowian będzie utrzymanie się w lidze, w przeciwieństwie do Józefovi Józefów, którą wcześniej awizowaliśmy do gry w naszej grupie, a która ostatecznie zagra na "południu".

Grupa "północna":  Narew Ostrołęka (spadkowicz z III ligi), Bug Wyszków, Wisła II Płock, Kasztelan Sierpc, Huragan Wołomin, Mławianka Mława, Błękitni Gąbin, MKS Przasnysz, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, Nadnarwianka Pułtusk, KS Łomianki, Wkra Żuromin, Czarni Węgrów (zwycięzca siedleckiej „Okręgówki”), Mazur Gostynin (zwycięzca płockiej LO), Błękitni Raciąż (zwycięzca ciechanowsko-ostrołęckiej LO), Bzura Chodaków (Sochaczew) (zwycięzca barażu, z płockiej LO).

Grupa "południowa": Pilica Białobrzegi, Energia Kozienice Janików, Wulkan Zakrzew, Mszczonowianka Mszczonów, Okęcie Warszawa, Mazowsze Grójec, Znicz II Pruszków, Polonia Iłża, Żyrardowianka Żyrardów, Victoria Sulejówek, UKS Łady, Józefovia Józefów (zwycięzca gr. I warszawskiej LO), Sparta Jazgarzew (zwycięzca gr. II warszawskiej LO), Szydłowianka Szydłowiec (zwycięzca radomskiej LO), Pogoń II Siedlce (beniaminek z barażów, z siedleckiej LO), Wilga Garwolin (beniaminek z barażów, z siedleckiej LO)

Nie są natomiast w dalszym ciągu znane terminarze rozgrywek. 
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami internautów. Klub oraz Administrator Serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za treść publikowanych przez użytkowników opinii. Administrator zastrzega sobie w szczególnych przypadkach możliwość usuwania całych komentarzy. Nie będziemy publikować opinii, które są wulgarne, obraźliwe, naruszają zasady współżycia społecznego, zawierają adresy www i e-mail oraz dane osobowe i teleadresowe, obrażają osoby publiczne, obrażają inne osoby uczestniczące w dyskusji, mogą łamać prawa autorskie, nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu.
Aby móc dodawać komentarze, musisz posiadać konto w serwisie.
Login:
Hasło:
Nikt jeszcze nie dodał komentarzy!
Sponsorzy
Gmina Wyszków
Powiat Wyszkowski
PTM
Nowy Wyszkowiak
Polonia-Service
Metal-Max
Grupa PBS
Baśniowa
"Wyszkowiak"
Polcalc
Akademia Bugu Wyszków
Copyrights 2008-2010 Kgnet.pl All rights reserved
strony www Warszawa
http://www.buyprovigilrx.com/