Bug Wyszków
Wydarzenia
Bug
10
stycznia
Nowy trener I drużyny
Paweł Zacharski kilka dni temu zrezygnował z pracy z pierwszym zespołem seniorów Bugu Wyszków.  Swoją karierę trenerską będzie teraz kontynuował w Ursusie Warszawa. Znane jest już nazwisko nowego opiekuna wyszkowskiej "jedynki".

Pracę w naszym klubie już rozpoczął Łukasz Stasiuk. Nie jest to anonimowe nazwisko w województwie Mazowieckim. Stasiuk pracował m.in. w Mazurze Karczew, Dolcanie Ząbki. Jesienią był opiekunem Victorii II Sulejówek, z którą m.in. przyjechał do Wyszkowa na mecz z rezerwami. Mimo zajęcia bardzo dobrego miejsca – drugiego, podziękowano mu w Sulejówku za pracę.
W ślad za przyjściem nowego szkoleniowca możemy spodziewać się zmian kadrowych w obie strony. O szczegółach będziemy na bieżąco informowali.

Pawłowi Zacharskiemu dziękujemy za półroczną pracę z pierwszym zespołem, a nowemu opiekunowi powodzenia i satysfakcji z pracy w naszym klubie.

Fot. mazurkarczew.pl
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami internautów. Klub oraz Administrator Serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za treść publikowanych przez użytkowników opinii. Administrator zastrzega sobie w szczególnych przypadkach możliwość usuwania całych komentarzy. Nie będziemy publikować opinii, które są wulgarne, obraźliwe, naruszają zasady współżycia społecznego, zawierają adresy www i e-mail oraz dane osobowe i teleadresowe, obrażają osoby publiczne, obrażają inne osoby uczestniczące w dyskusji, mogą łamać prawa autorskie, nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu.
Aby móc dodawać komentarze, musisz posiadać konto w serwisie.
Login:
Hasło:
Nikt jeszcze nie dodał komentarzy!
Sponsorzy
Gmina Wyszków
Powiat Wyszkowski
PTM
Nowy Wyszkowiak
Polonia-Service
Metal-Max
Grupa PBS
Baśniowa
"Wyszkowiak"
Polcalc
Akademia Bugu Wyszków
Copyrights 2008-2010 Kgnet.pl All rights reserved
strony www Warszawa
http://www.buyprovigilrx.com/