stycznia
Nowy trener I drużyny
Paweł Zacharski kilka dni temu zrezygnował z pracy z pierwszym zespołem seniorów Bugu Wyszków.  Swoją karierę trenerską będzie teraz kontynuował w Ursusie Warszawa. Znane jest już nazwisko nowego opiekuna wyszkowskiej "jedynki".

Pracę w naszym klubie już rozpoczął Łukasz Stasiuk. Nie jest to anonimowe nazwisko w województwie Mazowieckim. Stasiuk pracował m.in. w Mazurze Karczew, Dolcanie Ząbki. Jesienią był opiekunem Victorii II Sulejówek, z którą m.in. przyjechał do Wyszkowa na mecz z rezerwami. Mimo zajęcia bardzo dobrego miejsca – drugiego, podziękowano mu w Sulejówku za pracę.
W ślad za przyjściem nowego szkoleniowca możemy spodziewać się zmian kadrowych w obie strony. O szczegółach będziemy na bieżąco informowali.

Pawłowi Zacharskiemu dziękujemy za półroczną pracę z pierwszym zespołem, a nowemu opiekunowi powodzenia i satysfakcji z pracy w naszym klubie.

Fot. mazurkarczew.pl
Polcalc