listopada
Duuuży niedosyt
Pierwsze minuty należały do mławian, którzy szybko tę przewagę udokumentowali. W 4.minucie po bardzo dobrym dośrodkowaniu niepilnowanym na czwartym metrze środkowy obrońca Mławianki głową nie dał szans Mateuszowi Cichawie. Z każdą kolejną minutą do głosu coraz wyraźniej dochodzili gospodarze. W 16. minucie Łukasz Damętko strzelił mocno, ale obok słupka. Osiem minut później ten sam gracz dośrodkował z rzutu wolnego, tor lotu piłki zmienił Kamil Kaput i futbolówka wpadła do bramki obok zdezorientowanego bramkarza. W ostatnich minutach pierwszej połowy mławianie ponownie mocniej „przycisnęli” i dobrze, że ta połowa zakończyła się zanim ponownie piłka znalazła się w bramce gospodarzy.
Dwadzieścia minut po wznowieniu gry Maciej Bala podał do Jakuba Rejnusia, a ten nie namyślając się długo kopnął mocno w kierunku dalszego słupka, czym nie dał bramkarzowi najmniejszych szans na interwencję. Goście mieli swoje szanse na wyrównanie. Dwukrotnie lepszy w sytuacji sam na sam okazywał się jednak bramkarz Bugu. Cichawa był już jednak bezradny wobec… strzału kolegi z własnej drużyny. W 90. minucie gracz gości dośrodkował z rzutu wolnego, a Mateusz Paradowski tak nieszczęśliwie odbił piłkę, że ta wpadła do bramki obok Cichawy, który spodziewał się zupełnie innego toru lotu piłki. Niecałe dwie minuty później sędzia zagwizdał po raz ostatni.

Bug – Mławianka Mława 2:2 (1:1)
Bramki dla Bugu: Kaput 24, Rejnuś 64.
Bug: M. Cichawa – Ł. Damętko, M. Paradowski, P. Kostrzanowski, K. Kaput (84. D. Witkowski) – A. Majczyna. J. Rejnuś (k), P. Bazler, T. Aleksiejuk, M. Bala – M. Vogtman.
Wróbel
Nadleśnictwo Wyszków