healthprose canadian pharmacy
Skrót meczu z Łomiankami
Zachęcamy do obejrzenia skrótu wideo z meczu Bug - KS Łomianki. Materiał opublikowany został na stronie KS-u.
Ciekawy mecz dla KS-u
16 września gracze Bugu Wyszków rozegrali naprawdę przyzwoity mecz z KS-em Łomianki. Goście byli trochę lepsi, wygrali, ale tak nie musiało się stać.
Zajdel sędzią z Łomiankami
Michał Zajdel z Warszawy będzie sędzią głównym sobotniego meczu Bug Wyszków – KS Łomianki.
Zmiana trenera w Dolcanie
Pierwszym trenerem, który w tym sezonie stracił pracę jest Piotr Szczechowicz. Od kilku dni Dolcan Ząbki ma nowego opiekuna.
Pewna wygrana Ożarowa
Słaby występ zanotowali 9 września gracze pierwszej drużyny Bugu Wyszków. W Ożarowie Mazowieckim nie potrafili przeciwstawić się Ożarowiance.
Lackowski sędzią w Ożarowie
Kamil Lackowski z Warszawy będzie sędzią głównym sobotniego meczu Ożarowianka Ożarów – Bug. Ten sędzia nie prowadził jeszcze meczu naszej pierwszej drużyny.