Pogoń wyraźnie lepsza
Trzema bramkami pokonała w sobotę Pogoń II Siedlce Bug Wyszków. To 11. z rzędu porażka Bugu.
Rupniewski sędzią z Pogonią II
Paweł Rupniewski ze stolicy będzie sędzią głównym meczu Bug Wyszków – Pogoń II Siedlce.
Korona wiceliderem
Dzięki dzisiejszej wygranej z Bugiem Wyszków Korona Ostrołęka zasiadła w foteli wicelidera naszej grupy IV ligi. Ostrołęczanie zasłużenie pokonali Bug.
Dobra tylko połowa
Tylko w pierwszej połowie piłkarze pierwszej drużyny Bugu Wyszków byli równorzędnym partnerem dla MKS-u Przasnysz. Ponownie jednak to rywal triumfował.
Sypniewski sędzią z Przasnyszem
Jakub Sypniewski z Warszawy będzie sędzią głównym sobotniego meczu Bug - MKS Przasnysz.
października
Niezły mecz, znów bez pkt
Gracze Bugu Wyszków ponownie przegrali ligowy mecz, ponownie ine będą gorszą drużyną. Tym razem skuteczniejsza ekipą okazał się Drukarz Warszawa.

Polcalc