Suwała sędzią z Dolcanem
Łukasz Suwała z Wydziału Sędziowskiego Radom będzie sędzią głównym sobotniego meczu Bug Wyszków - Dolcan Ząbki.
Typowy zaległy mecz
Niezbyt wiele wydarzyło się w trakcie środowego meczu Bug Wyszków – Mazovia Mińska Mazowiecki. Bramki nie padły, bo nie mogły paść skoro nie było groźnych sytuacji.
Gwiazda sędzią z Mazovią
Paweł Gwiazda z Łysych będzie sędzią głównym zaległego meczu XX kolejki IV ligi pomiędzy Bugiem Wyszków a Mazovią Mińsk Mazowiecki.
Wygrana uciekła
O dużym nieszczęściu mogą mówić piłkarze Bugu Wyszków po meczu w Ożarowie Mazowieckim. Komplet punktów wymknął nam się w ostatniej akcji meczu.
Lewandowski sędzią z Ożarowem
Piotr Lewadnowski z  Wydziału Sędziowskiego Warszawa będzie sędzią głównym meczu Ożarowianka – Bug.
Udanie na początek
Od drugiej wygranej, choć pierwszej na boisku, rundę wiosenną zaczęli piłkarze Bugu Wyszków. W sobotę wygraliśmy z Czarnymi Węgrów.

Wróbel
Nadleśnictwo Wyszków