Bug Wyszków
Wydarzenia
Bug II
18
maja
Młodzież ograła Halinów
Do Długiej Kościelnej koło Sulejówka rezerwy udały się w bardzo skromnym zestawieniu. Ze względu na obowiązki, czy to na uczelni, czy na pracę trener Arkadiusz Mielczarczyk nie mógł dodatkowo liczyć na kilku zawodników z obecnej kadry. TO sprawiło, że zabrał na mecz i wystawił w pierwszym składzie trzech juniorów: Szymona Andrzejewskiego, Igora Oleksiaka i Marcela Wysockiego. Dla tego pierwszego był to debiut w seniorskiej piłce, natomiast wszyscy trzej zagrali również po raz pierwszy w wyjściowej „jedenastce”. Bohaterem meczu z Halinowem okazał się Łukasz Kamiński, który strzelił aż cztery bramki.

SRT Halinów – Bug II 3:6
Bramki dla Bugu: Kamiński 4, Rosa, Wysocki.
Bug: K. Heronimek – Sz. Andrzejewski, J. Markowski, P. Śleszyński, I. Oleksiak – K. Rosa, M. Domalewski, A. Nikodemski, M. Wysocki – Ł. Kamiński, J. Kopiejewski (63. Michał Rosiński).
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami internautów. Klub oraz Administrator Serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za treść publikowanych przez użytkowników opinii. Administrator zastrzega sobie w szczególnych przypadkach możliwość usuwania całych komentarzy. Nie będziemy publikować opinii, które są wulgarne, obraźliwe, naruszają zasady współżycia społecznego, zawierają adresy www i e-mail oraz dane osobowe i teleadresowe, obrażają osoby publiczne, obrażają inne osoby uczestniczące w dyskusji, mogą łamać prawa autorskie, nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu.
Aby móc dodawać komentarze, musisz posiadać konto w serwisie.
Login:
Hasło:
Nikt jeszcze nie dodał komentarzy!
Sponsorzy
Gmina Wyszków
Powiat Wyszkowski
PTM
Nowy Wyszkowiak
Polonia-Service
Metal-Max
Grupa PBS
Baśniowa
"Wyszkowiak"
Polcalc
Akademia Bugu Wyszków
Copyrights 2008-2010 Kgnet.pl All rights reserved
strony www Warszawa
http://www.buyprovigilrx.com/