Bug II
maja
Młodzież ograła Halinów
Do Długiej Kościelnej koło Sulejówka rezerwy udały się w bardzo skromnym zestawieniu. Ze względu na obowiązki, czy to na uczelni, czy na pracę trener Arkadiusz Mielczarczyk nie mógł dodatkowo liczyć na kilku zawodników z obecnej kadry. TO sprawiło, że zabrał na mecz i wystawił w pierwszym składzie trzech juniorów: Szymona Andrzejewskiego, Igora Oleksiaka i Marcela Wysockiego. Dla tego pierwszego był to debiut w seniorskiej piłce, natomiast wszyscy trzej zagrali również po raz pierwszy w wyjściowej „jedenastce”. Bohaterem meczu z Halinowem okazał się Łukasz Kamiński, który strzelił aż cztery bramki.

SRT Halinów – Bug II 3:6
Bramki dla Bugu: Kamiński 4, Rosa, Wysocki.
Bug: K. Heronimek – Sz. Andrzejewski, J. Markowski, P. Śleszyński, I. Oleksiak – K. Rosa, M. Domalewski, A. Nikodemski, M. Wysocki – Ł. Kamiński, J. Kopiejewski (63. Michał Rosiński).