healthprose canadian pharmacy
Bug II
Agape z punktami
Nasze rezerwy nie miały szans w starciu z Agape Białołęka. Goście wygrali czteroma bramkami.
Osłabione rezerwy w odwrocie
Naprawdę poważnie osłabione kadrowo rezerwy Bugu nie dały rady 10 września wzmocnionymi graczami z pierwszej drużyny rezerwom Mazura Karczew. Gospodarze zasłużenie i wysoko wygrali.
Powtórka wyniku
W ostatnią niedzielę wyszkowianie podejmowali Błyskawicę Warszawę. Ponownie lepsza w ich wykonaniu była pierwsza połowa, w której przewaga udokumentowana została niestety tylko jedną bramką zdobytą przez Bug II.
Bitwa pod Maciejowicami
10 października 1794 pod Maciejowicami rozegrała się bitwa Imperium Rosyjskiego z I Rzeczpospolitą pod dowództwem gen. T. Kościuszki. 30 sierpnia 2017 roku doszło niemalże do powtórki, tyle, że w wydaniu sportowym, w meczu ligi okręgowej.
Radzymin lepszy w Pucharze
23 sierpnia rezerwy zagrały w II rundzie okręgowego Pucharu Polski. Wyszkowianie ulegli w Radzyminie Mazurowi, z którym jeszcze w poprzednim sezonie bili się o awans.
Marki lepsze o bramkę
Tylko jednej bramki zabrakło rezerwom Bugu Wyszków by urwać punkty faworyzowanej Marcovi. Trzeba jednak przyznać, że marczanie byli w tym meczu lepsi.