Bug II
Znów mógł być punkt
Kilku minut zabrakło wyszkowskim rezerwom aby wywieźć z Tłuszcza punkt. To był naprawdę dobry mecz naszej drużyny.
Późno, ale ruszyliśmy
Dopiero w przedostatniej jesiennej kolejce rezerwom Bugu Wyszków udało się zapunktować. 5 listopada wyszkowianie przywieźli punkt z dalekiego Łaskarzewa. A mogło być jeszcze lepiej.
Z Promnikiem w Łaskarzewie
Ze względu na bardzo zły stan wyszkowskiego boiska zaplanowany na 4 listopada mecz ligi okręgowej Bug II – Promnik Łaskarzew odbędzie się w Łaskarzewie.
W 11 nie dali rady
Wysoką porażkę ponieśli 27 października w Warszawie gracze rezerw Bugu. O sześć goli lepsza okazała się stołeczna Olimpia.
Hutnik trochę lepszy
Lider z Warszawy pokonał nasze rezerwy 3:1 i zasłużenie wywiózł z Wyszkowa komplet punktów. Wynik ujmy naszym zawodnikom na pewno jednak nie przynosi.
Do przerwy było dobrze
Tylko przez 50 minut meczu rezerwom Bugu Wyszków udawało się utrzymać korzystny wynik w starciu z rezerwami III-ligowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Ostatecznie wyszkowianie cały czas pozostają bez ligowej zdobyczy.

Polcalc