Bug II
Lepszy lokalny rywal
Wyszkowskie rezerwy poniosły drugą z rzędu porażkę na własnym boisku. Tym razem z pobliskim rywalem z Łochowa.
Młodzież ograła Halinów
Mimo, że wyszkowskie rezerwy udały się do Długiej Kościelnej koło Sulejówka w bardzo okrojonym składzie, to nie dość, że strzeliły 6 goli, to i wygrały mecz.
Pierwsza porażka u siebie
Dopiero w końcówce sezonu wyszkowskie rezerwy, które przypomnijmy są beniaminkiem, przegrały pierwszy mecz na swoim stadionie.
Nie tak łatwo z Koroną
Niedzielne spotkanie na stadionie GKP Targówek wbrew oczekiwaniom nie było łatwe, lekkie i przyjemne. Mogło takie być gdyby nie parada nieskuteczności wyszkowian.
Korona postawiła się
30 kwietnia Bug II Wyszków podejmował ostatnią w tabeli Koronę Jadów i wbrew przewidywaniom nie było to dla wyszkowian "spacerek". Piłkarze trenera Arkadiusza Mielczarczyka musieli solidnie natrudzić się by wydrzeć gościom wygraną.
kwietnia
Mazur w grze o  awans
Dzięki pokonaniu rezerw Bugu Mazur Radzymin poważnie włączył się w walkę o awans do ligi okręgowej. W sobotę kibice zgromadzeni na stadionie w Radzyminie obejrzeli ciekawy mecz.