Bug II
lipca
Kolejność meczów Bugu II
Wyszkowskie rezerwy sezon rozpoczną meczami z czołówką drużyn z poprzedniego sezonu, na jedyny środowy mecz w rundzie również udadzą się na najdalszy wyjazd. więcej
Nie mogło być inaczej
Rezerwy Bugu Wyszków nie zawiodły. W ostatnim meczu sezonu pewnie i bez problemów odprawiły rezerwy III-ligowego Huraganu Wołomin.
Mamy awans !
Na wyszkowski stadion przybyło, kto wie, czy nie najwięcej kibiców w obecnym sezonie. Kibice mogli świętować awans rezerw do ligi okręgowej ! więcej
Wyrok na Łomiankach
Czteroma golami rezerwy Łomianek pokonały wyszkowskie rezerwy. Dwie bramki strzelił Jakub Rejnuś.
maja
Ostatni wyjazd rezerw
Wygraną z ostatniego w tym sezonie wyjazdu przywieźli 27 maja piłkarze rezerw Bugu Wyszków. Wygrali w Pomiechówku z Wkrą 4:3.
maja
Lepszy lokalny rywal
Wyszkowskie rezerwy poniosły drugą z rzędu porażkę na własnym boisku. Tym razem z pobliskim rywalem z Łochowa.